Przejdź do treści

IMPULS – Przegląd Młodej Sztuki w formule konkursu czeka na Twoją pracę!

Konkurs
Opublikowano 27 wrz 2022
im
IMPULS – Przegląd Młodej Sztuki w formule konkursu czeka na Twoja pracę!

Sztuka jest impulsem, który ma moc poruszania i zmienia optykę spojrzenia na rzeczywistość. Artysta przemawia swym dziełem, będąc kreatorem emocji i doznań. Daj się poznać jako twórca wyjątkowego dzieła 2D - obrazu, grafiki, rysunku i zgłoś je do konkursu.

Studencie lub Absolwencie, chcemy zaprosić Cię do uczestnictwa w konkursie IMPULS – Przegląd Młodej Sztuki, którego organizatorami są Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu i firma Goldenmark sp. z. o. o. z Wrocławiu. Celem Konkursu jest prezentacja szerokiej publiczności najciekawszych indywidualności twórczych młodego pokolenia artystów i wsparcie ich działań zmierzających do samodzielnego zaistnienia na rynku sztuki poprzez promocję i sprzedaż dzieł sztuki ich autorstwa. Poprzez przegląd i ocenę prac plastycznych studentów lub absolwentów spełniających kryteria Uczestnika Konkursu, powstałych w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, wyłoniona zostanie najlepsza z prac, a dla jej autora ufundowany zostanie roczny program mentorski, którego efektem będzie wystawa indywidualna w jednym z salonów Goldenmark.

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym wszyscy uczestnicy, którzy wejdą do finału i będą brać udział w wystawie konkursowej, mają możliwość skomercjalizowania swego dzieła
i sprawienia, że znajdzie ono swego odbiorcę i właściciela. Dajemy możliwość zaprezentowania prac młodych twórców szerszej publiczności oraz zdobywania przez nich doświadczeń w prezentowaniu sztuki, docieraniu do odbiorców poprzez kontakt z menadżerem kultury oraz kolekcjonerem.
Biorący udział w konkursie uczestnik zdobędzie wyjątkową okazję usamodzielnienia w działalności twórczej oraz budowania dorobku artystycznego.

Konkurs jest dwuetapowy, a prace do konkursu zgłaszane są poprzez nominację wykładowcy prowadzącego pracownię dyplomową. Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie (do pobrania poniżej)

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 października 2022 r. na adres konkurs.goldenmark@asp.wroc.pl.

Spróbuj swoich sił na rynku sztuki!  ASP Wrocław i Goldenmark sp. z. o. o. zapraszają do udziału!

Impuls

Do pobrania

Regulamin konkursu
doc, 101.5 KB
Regulamin konkursu
zał.1 Nominacja
docx, 17.41 KB
zał.1 Nominacja
zał. 2 Karta zgłoszenia
docx, 21.89 KB
zał. 2 Karta zgłoszenia
zał.3 Oświadczenie uczestnika
docx, 22.6 KB
zał.3 Oświadczenie uczestnika
zał. 4 Oświadczenie uczestnika
docx, 21.35 KB
zał. 4 Oświadczenie uczestnika
zał.5 Umowa przeniesienia majątkowych praw autorskich
docx, 29.78 KB
zał.5 Umowa przeniesienia majątkowych praw autorskich

Pozostałe aktualności