Przejdź do treści

Zajmujemy się umacnianiem pozytywnego wizerunku uczelni na arenie międzynarodowej i krajowej, tworząc strategię promocyjną dotyczącą zarówno działalności dydaktycznej i artystycznej Akademii, jak i rekrutacji.

Wspieramy promocyjnie i wizerunkowo wydarzenia organizowane przez Akademię, tworzymy i opracowujemy materiały promocyjne, obsługujemy stronę internetową i media społecznościowe, zajmujemy się także projektowaniem i produkcją gadżetów promocyjnych. Do naszych zadań należy także dokumentacja fotograficzna wystaw i innych wydarzeń organizowanych przez Akademię oraz kontakty z mediami.

Współpracujemy także z DOS przy działaniach rekrutacyjnych, tworząc i opracowując sposoby komunikacji oraz treści przekazywane kandydatom na studia w folderach rekrutacyjnych, filmach promocyjnych czy w czasie Dni Otwartych.

Grafik

mgr Aleksandra Niemiec-Dudek
e-mail: a.niemiec@asp.wroc.pl

Redaktor strony internetowej

mgr Iwona Matkowska
e-mail: www@asp.wroc.pl

Fotograf

dr Michał Pietrzak
e-mail: m.pietrzak@asp.wroc.pl

Logotypy do pobrania

Logo ASP Wrocław.pdf
pdf, 438.1 KB
Logo ASP Wrocław.pdf
Logo ASP Wrocław_zasady stosowania_0.pdf
pdf, 600.75 KB
Logo ASP Wrocław_zasady stosowania_0.pdf

Użycie logotypu ASP

Wszelkie materiały promocyjno-informacyjne, w których użyty zostanie logotyp Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, przed upublicznieniem powinny zostać przesłane do akceptacji na adres promocja@asp.wroc.pl

Publikacja na www

Jeśli chcecie Państwo, by na naszej stronie opublikowane zostały informacje o planowanym lub minionym wydarzeniu artystycznym lub naukowym związanym z naszą uczelnią bądź ważnym dla naszej społeczności, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres – www@asp.wroc.pl

W związku z bardzo dużą ilością wydarzeń, prosimy o przesyłanie informacji z wyprzedzeniem i założenie co najmniej trzech dni roboczych na publikację na stronie. 

Jeśli chcecie Państwo, zaktualizować informacje dotyczące katedry, kierunku, pracowni bądź sylwetki dydaktyka, prosimy o przesłanie wypełnionego odpowiedniego formularza na adres – www@asp.wroc.pl

Druk materiałów promocyjnych dotyczących wystaw

W związku z wprowadzeniem planu oszczędnościowego zostały zatwierdzone nowe ilości i wielkości drukowanych przez Biuro Promocji materiałów promocyjnych. Do każdego wydarzenia możemy zaproponować wydruk 4 plakatów w formacie 50x70 cm. Prosimy o przesyłanie projektów w formacie PDF i przyjęcie dwóch dni roboczych na ich wydruk.

Formularze

Dydaktyk.docx
docx, 11.13 KB
Dydaktyk.docx
Katedra.odt
odt, 14.91 KB
Katedra.odt
Pracownia.docx
docx, 11.65 KB
Pracownia.docx
Przedmiot.odt
odt, 15.54 KB
Przedmiot.odt
Kierunek.odt
odt, 14.59 KB
Kierunek.odt
Wydarzenie.docx
docx, 11.27 KB
Wydarzenie.docx

#graj z ASP

Budynek ASP we Wrocławiu wśród zielonych drzew

Poznaj wybrane przestrzenie we Wrocławiu zawiązane z naszą Uczelnią.

Czytaj więcej o Poznaj wybrane przestrzenie we Wrocławiu zawiązane z naszą Uczelnią.