Przejdź do treści

Zajmujemy się umacnianiem pozytywnego wizerunku uczelni na arenie międzynarodowej i krajowej, tworząc strategię promocyjną dotyczącą zarówno działalności dydaktycznej i artystycznej Akademii, jak i rekrutacji.

Wspieramy promocyjnie i wizerunkowo wydarzenia organizowane przez Akademię, tworzymy i opracowujemy materiały promocyjne, obsługujemy stronę internetową i media społecznościowe, zajmujemy się także projektowaniem i produkcją gadżetów promocyjnych. Do naszych zadań należy także dokumentacja fotograficzna wystaw i innych wydarzeń organizowanych przez Akademię oraz kontakty z mediami.

Współpracujemy także z DOS przy działaniach rekrutacyjnych, tworząc i opracowując sposoby komunikacji oraz treści przekazywane kandydatom na studia w folderach rekrutacyjnych, filmach promocyjnych czy w czasie Dni Otwartych.

Grafik

mgr Aleksandra Niemiec-Dudek
e-mail: a.niemiec@asp.wroc.pl

Redaktor strony internetowej

mgr Iwona Matkowska
e-mail: www@asp.wroc.pl

Fotograf

dr Michał Pietrzak
e-mail: m.pietrzak@asp.wroc.pl

Użycie logotypu ASP Wrocław

Aby uzyskać zgodę na użycie w materiałach promocyjno-informacyjnych logotypu Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu należy wypełnić wniosek znajdujący się poniżej w sekcji Formularze, a następnie przesłać go na adres  promocja@asp.wroc.pl

Wszelkie materiały promocyjno-informacyjne, w których użyto logotypu Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu, przed upublicznieniem powinny zostać przesłane do akceptacji na adres – promocja@asp.wroc.pl

Publikacja na www

Jeśli chcecie Państwo, by na naszej stronie opublikowane zostały informacje o planowanym lub minionym wydarzeniu artystycznym lub naukowym związanym z naszą uczelnią bądź ważnym dla naszej społeczności, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres – www@asp.wroc.pl

W związku z bardzo dużą ilością wydarzeń, prosimy o przesyłanie informacji z wyprzedzeniem i założenie co najmniej trzech dni roboczych na publikację na stronie. 

Jeśli chcecie Państwo, zaktualizować informacje dotyczące katedry, kierunku, pracowni bądź sylwetki dydaktyka, prosimy o przesłanie wypełnionego odpowiedniego formularza na adres – www@asp.wroc.pl

Druk materiałów promocyjnych dotyczących wystaw

W związku z wprowadzeniem planu oszczędnościowego zostały zatwierdzone nowe ilości i wielkości drukowanych przez Biuro Promocji materiałów promocyjnych. Do każdego wydarzenia możemy zaproponować wydruk 4 plakatów w formacie 50x70 cm. Prosimy o przesyłanie projektów w formacie PDF i przyjęcie dwóch dni roboczych na ich wydruk.

Nowa tabliczka na drzwi

W przypadku braku tabliczki na drzwiach lub potrzeby wprowadzenia zmian w jej treści należy pobrać i uzupełnić Wniosek o nową tabliczkę znajdujący się w załącznikach poniżej.

Informacje dotyczące danych osobowych zawartych we wniosku należy potwierdzić w Dziale Organizacji i Kadr (mailowo: kadry@asp.wroc.pl lub osobiście w biurze 102M), a numerów i/lub nazw pomieszczeń w Dziale Techniczno-Gospodarczym, u Specjalisty ds. zarządzania majątkiem, pani Katarzyny Maligi (mailowo k.maliga@asp.wroc.pl lub osobiście w biurze 014bP).

Zatwierdzony wniosek prosimy o przesłanie na adres: a.niemiec@asp.wroc.pl lub przyniesienie do Biura Promocji (215bP).

Biuro Promocji zajmuje się opracowaniem graficznym tabliczek znajdujących się na drzwiach w budynkach przy Pl. Polskim, ul. Modrzewskiego, ul. Geta-Stankiewicza i w CSU.CI. przy ul. Traugutta 19/21 tylko i wyłącznie na podstawie zatwierdzonego wniosku.

Formularze

Dydaktyk.docx
docx, 11.13 KB
Dydaktyk.docx
Katedra.odt
odt, 14.91 KB
Katedra.odt
Pracownia.docx
docx, 11.65 KB
Pracownia.docx
Przedmiot.odt
odt, 15.54 KB
Przedmiot.odt
Kierunek.odt
odt, 14.59 KB
Kierunek.odt
Wydarzenie.docx
docx, 11.27 KB
Wydarzenie.docx
Użycie logotypu ASP Wrocław
odt, 12.77 KB
Użycie logotypu ASP Wrocław
Wniosek o nową tabliczkę
odt, 15.19 KB
Wniosek o nową tabliczkę

#graj z ASP

Budynek ASP we Wrocławiu wśród zielonych drzew

Poznaj wybrane przestrzenie we Wrocławiu zawiązane z naszą Uczelnią.

Czytaj więcej o Poznaj wybrane przestrzenie we Wrocławiu zawiązane z naszą Uczelnią.