Przejdź do treści

Psycholog dla pracowników

Pracownicy ASP mogą korzystać bezpłatnie ze wsparcia psychologicznego. Wszystkie konsultacje i porady są świadczone przez doświadczonego psychologa.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, spokojną atmosferę i pełne zaangażowanie. Konsultacje odbywają się w formie on-line na Platformie Teams, ZOOM, Messenger, itp. lub telefonicznie i trwają 60 min. Rejestracja na konsultacje odbywa się tylko przez e-maila służbowego z domeny @asp.wroc.pl.

Kontakt z psychologiempsycholog@asp.wroc.pl

Udział w konsultacjach jest całkowicie anonimowy.

Psycholog

Justyna Olejnik – psycholog z 10 letnim stażem, pracujący na co dzień z dziećmi i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywa pracując w oświacie, szkolnictwie wyższym oraz jako biegły sądowy.

Udziela wsparcia psychologicznego oraz wsparcia rodzicielskiego dla opiekunów prawnych dzieci i młodzieży. Zajmuje się również szkoleniami dla placówek i instytucji.


Jeśli szybko potrzebujesz wsparcia zadzwoń na telefon zaufania na bezpłatny numer 116 123 – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia zadzwoń na numer alarmowy 112.

Pogotowie psychologiczne