Przejdź do treści

Apka ASP Wrocław! Pobierz!

Ogłoszenie
Opublikowano 13 gru 2022
im

Jedna aplikacja dla lepszej informacji, orientacji i nawigacji w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dołącz do społeczności Akademii, by śledzić wydarzenia, poznać wykładowców, pracowników, lokalizacje, pozyskać najważniejsze informacje. Bądź na bieżąco otrzymując powiadomienia o aktualnościach jak wystawy i wernisaże, prezentacje i pokazy, spotkania, konkursy, warsztaty, komunikaty i ogłoszenia.

Instalując aplikację i będąc studentem ASP masz stały i bezpośredni dostęp do najważniejszych treści informacyjnych, które pomogą Ci w lepszej orientacji w tym co ważne, w lepszej organizacji czasu i toku studiów, w pełniejszym wykorzystaniu możliwości jakie oferuje ASP.

Dzięki aplikacji będąc pracownikiem skracasz dystans w dostępie do wiadomości dotyczących spraw bieżących i aktualnych wydarzeń. Należąc do przyjaciół ASP Wrocław włączasz się w przepływ informacji akademickiej i z pozycji swojego smartfona szybciej dostrzegasz ciekawe i wyjątkowe wydarzenia, wystawy, imprezy, akcje. Korzystaj z bazy danych dotyczącej struktury ASP, wydziałów, jednostek i pracowni, wykładowców i pracowników, prowadzonych kierunków studiów i oferty edukacyjnej, galerii i przestrzeni wystawienniczych, Samorządu Studentów.

Aplikacja pomoże Ci odnaleźć miejsca i ludzi tworzących wrocławską Akademię Sztuk Pięknych.

Pobierz aplikację dla iOS lub Android
Aplikacja mobilna ASP - kod QR
Zeskanuj aby pobrać aplikację

Google Play

App Store

 

Apka ASP Wrocław! Pobierz!

Pozostałe aktualności