Przejdź do treści

Psycholog

Konsultacje psychologiczne dla studentów ASP w roku akademickim 2021/22 finansowane ze środków Samorządu Studenckiego: 

Aneta Ilnicka 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: psychologia, 2010 - 2015) oraz laureatka II Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej współorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Od zakończenia studiów biorę udział w szkoleniach i seminariach organizowanych m.in. przez: Katedrę Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Stowarzyszenie Association of Contextual Behavior Science Polska, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii.  

Konsultacje online i stacjonarnie w poniedziałki w godzinach 17.00-19.00 lub 18.00-20.30 (w zależności od podrzeb studentów) w pokoju 305 M.

a.ilnicka@asp.wroc.pl 
Tel.: 536 961 108 

Olga Lidia Kozłowska
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję w nurcie integratywnym, łączę i dobieram narzędzia psychoterapii do potrzeb osoby, z którą się spotykam. Specjalizuję się w podejściu somatycznym, czyli uwzględniającym ciało i umysł, a także w psychosomatycznej pracy z głosem. Patrzę na człowieka holistycznie i staram się dostrzegać indywidualny potencjał każdej osoby. Od 10 lat wspieram ludzi w procesach twórczych.

Konsultacje onlinew czwartki w godzinach 15.00-18.00.

Kontakt: o.kozlowska@asp.wroc.pl
             facebook.com/senspsycholog
Więcej: https://www.znanylekarz.pl/olga-lidia-kozlowska/psycholog-psychoterapeuta/wroclaw


Jeśli szybko potrzebujesz wsparcia zadzwoń na telefon zaufania. W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia zadzwoń na numer alarmowy 112.

Telefon Zaufania Młodzieży prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę

  • Tel. 116 111  (czynny całą dobę)

POGOTOWIE PSYCHOLOGICZNE

https://www.pogotowiepsychologiczne.com.pl/