Przejdź do treści

W Formie / 9. Festiwal Malarstwa

Opublikowano 16 Maj 2024
and
W Formie / 9. Festiwal Malarstwa
Data
7 — 19 cze 2024
Wernisaż: 7.06.2024 | godz. 18.00
Miejsce

Klub Łącznik, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń

ul. Tramwajowa 1-3
Wrocław

Zapraszamy na wystawę pt. W Formie znajdującą się w programie tegorocznego 9. Festiwalu Malarstwa. Zobaczyć na niej można prace Osób studenckich Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

Zapraszamy na niezwykłą wystawę studenckich prac malarskich, która odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godz. 18.00. To wyjątkowe wydarzenie stanowi przegląd młodej sztuki, prezentując różnorodność wyrazu artystycznego i nowatorskie podejścia twórcze.

Wśród prezentowanych prac możemy odnaleźć szeroki wachlarz stylistyczny, począwszy od ekspresjonizmu, przez impresjonizm, popart, strukturalizm, aż po abstrakcję. Każda praca jest niepowtarzalną ekspresją artystycznego temperamentu, zachwycając widza bogactwem form, kolorów i emocji.

W trakcie trwania wystawy, oprócz oglądania fascynujących dzieł sztuki, będzie można delektować się również dźwiękami koncertu zespołu Rebel Tuesday. Ich energetyczna muzyka stworzy niezapomnianą atmosferę, idealnie komplementując wrażenia wizualne płynące z eksponowanych obrazów.

Dodatkowo podczas wydarzenia swój performance zaprezentuje grupa Połykacze Pereł z Odry pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Skarbka

To wyjątkowe połączenie sztuk wizualnych i dźwiękowych sprawi, że każdy uczestnik będzie miał okazję doświadczyć pełni inspiracji i emocji, które wzbogacą jego artystyczną podróż. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by zanurzyć się w świecie młodej, pulsującej energią sztuki!

Podczas wystawy będzie okazja do integracji społeczności akademickiej oraz wspólnych dyskusji przy grillu.

Wystawa będzie trwać do 19 czerwca . Zapraszamy w tym dniu również na finisaż wydarzenia.

W Formie / 9. Festiwal Malarstwa

Miejsce: Klub Łącznik, Centrum Kultury Czasoprzestrzeń | ul. Tramwajowa 1-3
Wernisaż: 7.06.2024 | godz. 18.00
Kurator: Piotr Saul

9. Festiwal Malarstwa

Pozostałe wydarzenia