Kierunek Mediacja i Rynek Sztuki

Opublikowano 20 paź 2022
im

TRWA NABÓR NA ROK AKADEMICKI 2022/2023 na 1,5 roczne studia podyplomowe na kierunku MEDIACJA I RYNEK SZTUKI

Czekamy na zgłoszenia do końca października!

Kierunek Mediacja i rynek sztuki to kierunek przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nadać swoim zainteresowaniom związanym ze sztuką wymiar praktyczny, zawodowy i rynkowy. Mediacja i rynek sztuki powstała z myślą o edukacji skierowanej na interdyscyplinarny dialog łączący ze sobą dynamikę i doświadczenia różnych środowisk intelektualnych, skupiających się wokół zagadnień artystycznych.

Studia te dedykowane są osobom, które chcą nabyć lub poszerzyć wiedzę z dziedziny proponowanych zagadnień teoretycznych, jak i kandydatom, którzy pragną udoskonalić swój warsztat artystyczny w ramach praktyki we współpracy z zaproszonymi artystami.

Do podjęcia studiów podyplomowych na kierunku Mediacja i Rynek Sztuki na Wydziale Rzeźby i Mediacji Sztuki, Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu może być dopuszczona osoba, która posiada dyplom ukończenia wyższej uczelni (ukończenie studiów I lub II stopnia, lub jednolitych studiów magisterskich na dowolnym kierunku) oraz spełnia warunki rekrutacji.

podstawą przyjęcia jest:
•    złożenie kompletu dokumentów,
•    wpłata opłaty rekrutacyjnej w wysokości: 500 PLN

Szczególnym celem tego kierunku jest połączenie teorii z praktyką sztuki, a także poznanie wrocławskiego środowiska artystycznego i instytucji pracujących na jego rzecz. Mediacja i rynek sztuki to kierunek przeznaczony dla absolwentów akademii artystycznych, kierunków uniwersyteckich, związanych z Historią Sztuki, Dziennikarstwem, Polonistyką, Kulturoznawstwem, Prawem, Zarządzaniem i Marketingiem czy technicznych, a także wszystkich, którzy chcą nadać swoim zainteresowaniom związanym ze sztuką wymiar praktyczny, zawodowy i rynkowy. LIMIT PRZYJĘĆ: maksimum 20 osób, brak limitu wieku.

Zajęcia odbywać się będą co dwa tygodnie w soboty i niedziele.

WYMAGANE DOKUMENTY:

1. kwestionariusz osobowy (do pobrania na stronie ASP),

2. kopia dyplomu ukończenia studiów,

3. dwie fotografie,

4. ksero dowodu osobistego,

5. potwierdzenie wniesienia opłaty I raty czesnego w kwocie 500 zł.

KOSZT KSZTAŁCENIA: 2.000 zł / semestr (pierwsza rata w kwocie 500 zł płatna przy wpisie)

KONTAKT:

m.szumiejko@asp.wroc.pl