Wystawa Pracowni Podstaw Projektowania

Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej

ul. Stanisława Konarskiego 22b
Gliwice

Wystawa: Program i metody jego realizacji w Pracowni Podstaw Projektowania Katedry Wzornictwa

Katedra Wzornictwa ma przyjemność zaprosić na wystawę prac studenckich realizowanych w ramach programu dydaktycznego Pracowni Podstaw Projektowania Katedry Wzornictwa, Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii.

Wystawa przybliża metodykę prowadzenia zajęć w Pracowni Podstaw Projektowania, obowiązkowej na trzech pierwszych semestrach studiów I stopnia w Katedrze Wzornictwa.

Pracowni Podstaw Projektowania Katedry Wzornictwa

Na wystawie, poza wspaniałymi efektami pracy naszych studentek i studentów, prezentujemy sposoby na rozwijanie ich kreatywności, radzenie sobie z kryzysami, mobilizowanie do działania oraz na utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji i odpowiedzialności.

W przestrzeni Centrum Nowych Technologii zaprezentowano dziesiątki realizacji studenckich w tym rysunków, makiet, wizualizacji, projektów graficznych, wielkogabarytowych realizacji przestrzennych, prace wykonywane podczas pleneru projektowego oraz dokumentacje wideo.

Wystawę można odwiedzać do końca marca (06.0331.03) w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Stanisława Konarskiego 22b w Gliwicach.

Prowadzący Pracownię Podstaw Projektowania: dr Grzegorz Rozwadowski i dr Patryk Knapczyk

Pozostałe wydarzenia