SHOES Projektowanie uniwersalne – projekty wdrożone

Hol Główny CSU.CI

ASP Wrocław
ul. Traugutta 19/21

Zapraszamy na wystawę, na której prezentowana będzie kolekcja obuwia zaprojektowaną przez studentki ASP we Wrocławiu. Projekty powstały w ramach zadania semestralnego 2021/22, zrealizowana kolekcja obuwia damskiego powstała na bazie jednego kopyta kaletniczego.

Shoes_CSU.CI

Celem wystawy jest przedstawienie doświadczenia, które studenci mają szanse uzyskać podczas współpracy z podmiotem zewnętrznym. W ramach tego projektu studenci mieli możliwość uczestniczenia w procesie realizacji prototypów, konsultacji z konstruktorem oraz z podmiotami zewnętrznymi realizującym ich koncepcje podzespołów produktów, wykorzystując np. grawerowanie w metalu, druk lateksowy na skórze. Całość zakończona została wykonaniem modeli butów w firmie Baldowski.

Kuratorka: dr Agata Nartowska

Pozostałe wydarzenia