Opublikowano 27 gru 2023
im
19 gru 2023 — 15 sty 2024

Gabloty na ulicy Świdnickiej w sąsiedztwie Opery i Hotelu Monopol.

Prezentacja projektów studentów i wykładowców Katedry Wzornictwa w szklanych gablotach na ulicy Świdnickiej w sąsiedztwie Opery i Hotelu Monopol.

To druga odsłona projektów wykładowców i studentów Katedry Wzornictwa dedykowana tym razem transportowi. Reprezentowana przez Pracownię Projektowania Kinetycznego pod kierunkiem prof. Piotra Jędrzejewskiego i dr hab. Piotra Stockiego prezentująca rowerek biegowy „Level Bike”, którego autorką jest absolwentka Aleksandra Kuca. Pracownię Projektowania Środków Transportu prezentującą „Rower Esker 2024” zrealizowany dla firmy Kross, którego współautorem jest as. Rafał Filipek. Na wystawie możemy również zobaczyć projekty pojazdów szynowych, których współautorem jest as. Tomasz Niemiec prezentujący pojazdy pasażerskie m.in. „Newag Impuls 2” „FPS PLUS”.

Prezentowane prace oglądać można od 19 grudnia 2023 do 15 stycznia 2024.

Kuratorem wystawy jest dr Agata Nartowska.

Pozostałe wydarzenia