Opublikowano 19 mar 2024

CSU.CI
ul. Traugutta 19/21
Wrocław

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac studenckich IV i V roku Malarstwa z Pracowni Technik Malarskich i Rysunkowych oraz Działań Innowacyjnych nr 406 T, który odbędzie się 23 marca o godz. 13.00 w przestrzeni holu IV piętra, w Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności.

Wystawa prezentuje wybrane dzieła malarskie studentów, które stanowią zastanawiąjące zestawienie kilku różnych postaw twórczych. Prace wykonane są nie tylko w klasycznych technikach malarskich, ale także eksperymentalnych z wykorzystaniem szeroko pojętych materiałów budowlanych. Wśród tradycyjnych obrazów sztalugowych, znajdują się realizacje na nietypowych podobraziach oraz będące wynikiem, indywidualnych poszukiwań, które powstały w ramach zajęć w Pracowni 406 T.

Fuzja środków

Uczestnicy: Oliwia Turowska, Kamil Wrona, Patrycja Pyszel, Katarzyna Witek, Natalia Psiuk, Ignacy Prokopiuk, Weronika Anna Brzychczy, Katarzyna Sowa

Kuratorzy: as. Jarosława Pabich-Szmyt, prof. Jacek Jarczewski

Pozostałe wydarzenia