Etap II wdrożenia Domu Opieki Wytchnieniowej "KOKOSZKA" zakończony!

Opublikowano 12 wrz 2023
azg
Kokoszka

Z radością ogłaszamy ukończenie drugiego etapu wdrożenia projektu w Domu Opieki Wytchnieniowej "Kokoszka".

Dzięki zaangażowaniu dydaktyków i studentów Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii wrocławskiej ASP, wnętrza nabrały nowego, przyjaznego charakteru.

W owocnej współpracy z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci oraz przy wsparciu merytorycznym ze strony prezes Beaty Hernik-Janiszewskiej oraz fizjoterapeutki Agaty Pustuły, powstały poniższe projekty: osiem pokoi dedykowanych dzieciom, sala odpraw, sala konferencyjna, dwie bawialnie oraz kompleksowy system komunikacji wizualnej obejmujący pokoje, klatki schodowe i korytarze.

Zapraszamy do obejrzenia osobliwych wnętrz, których bohaterami są: Kot, Lama, Pingwin, Foka, Tygrys, Wiewiórka, Miś i Żyrafa. Aranżacje przestrzenne, umiejętnie zespolone z grafiką, ze starannie dobranymi i materiałami, teksturami, i grą świateł to unikatowe, przyjazne środowisko dla pacjentów i ich opiekunów.

Jeszcze tylko kilka finalnych prac wykończeniowych i będą mogli w pełni z niego korzystać! Zdjęcia wstępnych rezultatów znajdziecie w załączonej fotorelacji.

Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie wszystkim osobom z projektu oraz firmie DRR za montaż elementów graficznych i firmie Elpi za montaż elementów wnętrzarskich.

Otwarcie Domu Opieki Wytchnieniowej już niebawem!

Dr hab. Dominika Sobolewska