Opublikowano 22 sie 2023
and
Dom Opieki Wytchnieniowej „KOKOSZKA” – Etap I wdrożenia

Z radością ogłaszam zakończenie pierwszego etapu wdrożenia elementów komunikacji wizualnej w Domu Opieki Wytchnieniowej „Kokoszka”, Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Ten niezwykle inspirujący projekt został zrealizowany dzięki zaangażowaniu dydaktyków oraz studentów studiujących na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii.

Dzięki zaprojektowanym elementom graficznym, wnętrza pokojów zyskały wyjątkowy charakter, a każdy szczegół starannie przemyślany przyczynił się do stworzenia przyjaznej i komfortowej przestrzeni dla podopiecznych oraz personelu. To dopiero początek naszej kreatywnej podróży – nie możemy się doczekać ostatniej fazy projektu! W załączonej fotorelacji znajdują się zdjęcia prezentujące rezultaty naszej pracy.

Dom Opieki Wytchnieniowej „KOKOSZKA” – Etap I wdrożenia

Serdecznie dziękuję wszystkim za wsparcie i zaangażowanie, a szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy przyczynili się do realizacji etapu wdrożeniowego.

Nadzór autorski (komunikacja wizualna): Marta Płonka, Julia Zwolińska; montaż: Firma DRR
Nadzór autorski (architektura wnętrz): Dominika Sobolewska, Aleksandra Sitek, Julia Sołtysiak; montaż: Firma Elpi
Nadzór autorski (wzornictwo): Ada Brożyna, Jacek Śliwowski, Mateusz Frąszczak, Sara Iwanowska.

Jeśli jesteście ciekawi co słychać w Domu Opieki Wytchnieniowej „KOKOSZKA", zachęcamy Was do obejrzenia materiału dostępnego na stronie

Foto: Marta Płonka, Julia Zwolińska
Info: Marta Płonka