Welart24

Wernisaż 10 maja (piątek) godz. 18:00

Galeria Sztuki Współczesnej MD_S
Bolesława Chrobrego 24, Wrocław

Pierwsza edycja Przeglądu Projektowania Graficznego WELART odbyła się w maju 2022 roku z pomysłu dwóch studentów - Oskara i Arka. Wspólnymi siłami z Joanną Skrzypiec — kierowniczką studiów niestacjonarnych, powoli wcielaliśmy plan w życie. Od samego początku jest to inicjatywa całkowicie studencka, którą wspiera Wydział Grafiki i Sztuki Mediów.

Tegoroczna edycja studenckiego przeglądu projektowania WELART24 jest trzecią z kolei. W tym roku współpracujemy z 32 artystami a prace prezentowane będą nie tylko na papierze ale zostaną także wykonane makiety. Wystawa ta ma jeden główny cel, który przyświeca jej od samego początku: nie chcemy aby projekty wykonywane w pracowniach po przeglądzie trafiały do szuflad. Sądzimy, że niejednokrotnie są to wspaniałe realizacje zasługujące na miejsce w galerii.

Welart24

Pozostałe wydarzenia