Opublikowano 31 sty 2024

Hol przed Aulą

ASP Wrocław
Pl. Polski 3/4

Zapraszamy na wystawę prac studentów realizowanych w Katedrze Mebla na przedmiocie Podstawy Kształtowania.

Wystawa pt. Rysowane światłem jest wystawą towarzyszącą wystawie Mebel – życie po życiu, dlatego też wernisaż będzie wspólny dla obydwu ekspozycji i odbędzie się w najbliższy czwartek 01.02.2024r. o godzinie 15.00 w Auli ASP Plac Polski 3/4.

Wystawa prezentować będzie prototypy oraz opracowania graficzne opraw oświetleniowych zaprojektowane przez studentów III roku Architektury Wnętrz, realizowane nadrzędnie technologią cięcia laserowego.

Autor wystawy: dr Piotr Kuczkowski

Uczestnicy i uczestniczki wystawy: Katarzyna Bednarz, Natalia Cieśla, Gabriela Węglińska, Katarzyna Kucharczyk, Maja Majewska, Karolina Piotrowicz, Zuzanna Ziajka, Aleksy Remiszewski, Natasza Charusta, Katarzyna Hercuń, Julia Trzuskowska, Roksana Zabielska, Maja Wojciechowska, Alicja Zawadzka.

Pozostałe wydarzenia