Pomiędzy, wystawa studencka

ul. Traugutta 19/21
IV piętro w Centrum Sztuk Użytkowych. Centrum Innowacyjności
Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Zapraszamy na wernisaż wystawy studenckiej pt. Pomiędzy.

Jedna strona jasna, pogodna; druga - mroczna, poważna, i my Pomiędzy. Zapraszamy do Galerii Niezależnej, gdzie pokażemy swoją wspólną, ale wciąż bardzo indywidualną, drogę w malarstwie. Próbując się odnaleźć w sztuce tworzenia, zapisujemy swoje obserwacje. Co jest warte przedstawienia? Piękno czy brzydota? Czemu poświęcić spojrzenie, energię, całe swoje serce?

Uczestnicy: Adrianna Sot, Aleksander Szumlas, Alena Liavontsyeva, Antonina Chuchnowska, Daimacy Wereszczyński, Daria Chashchina, Elliot Witkowski, Monika Gil, Jadwiga Cicha, Julia Kopańska, Karolina Cieśla, Katarzyna Gładyś, Klara Tomczak, Kornelia Sobczak, Maja Wilman, Miriam Pawlęga, Oliwia Choroś, Tymon Wójcik, Wiktoria Głowacka, Zofia Górna, Zuzanna Fuks.

Kuratorki: Katarzyna Gładyś, Wiktoria Głowacka, Daria Chashchina i Alena Liavontsyeva.

Grafika promująca wystawę studencką pt. Pomiędzy

Pozostałe wydarzenia