Przejdź do treści

Zapisy na języki obce – informacja dla studentów I roku studiów stacjonarnych

Ogłoszenie
Opublikowano 27 wrz 2023
and
Ogłoszenie

Informacja dla studentów I roku studiów stacjonarnych: licencjackich i jednolitych magisterskich.

Zapraszamy Państwa do wyboru lektoratu w roku akademickim 2023/2024. Zakład Języków Obcych prowadzi naukę 4 języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi lektoratów w naszej ASP >> pod linkiem <<

Bardzo ważna informacja

Zapisy na języki obce odbywają się w dwóch etapach:

1. (dotyczy wszystkich studentów): wypełnienie ankiety z wyborem języka obcego uwzględniając język pierwszego oraz drugiego wyboru do poniedziałku, 02.10.2023 do godz. 22.00.

>> Ankieta do wypełnienia <<

2. (dotyczy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w lektoracie z języka angielskiego): napisanie testu poziomującego.

>> Test do napisania <<

Test będzie aktywny do poniedziałku, 02.10.2023 do godz. 22.00.


Jeśli macie jakieś pytania, przed dokonaniem wyboru można napisać do lektora/lektorki odpowiedniego języka obcego, ladresy e-mail znajdują się >> tutaj <<

Osoby, które nie wybiorą języka angielskiego, nie muszą pisać testu poziomującego. Kto nie wypełni ankiety, nie dołączy do preferowanej grupy z języka obcego.

Zajęcia z języków obcych dla I roku studiów stacjonarnych licencjackich i jednolitych magisterskich rozpoczną się 10.10.2023. Informacje o podziale na grupy i terminach zajęć zostaną umieszczone na www Zakładu Języków Obcych w poniedziałek, 9.10.2023.

Zapraszamy

Pozostałe aktualności