Otwarcie wystawy pt. Wystarczy jeden

Opublikowano 15 gru 2023
and

13 grudnia 2023 r. podczas wernisażu wystawy pt. "Wystarczy jeden" poznaliśmy laureatki II etapu konkursu: Matematyka i Sztuka 2023 i są nimi:

I miejsce Zuzanna Rudkowska za instalację i fotografię pt."–O–"
II miejsce Katarzyna Witek za obraz wykonany techniką własną pt. "Podprzestrzenie"
III miejsce Julia Borowiecka za film pt. "Kategorie migrujące".

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostały wręczone także laureatom I etapu konkursu: Łukaszowi Rębiszowi (I miejsce), Agacie Rompale (II miejsce) i Wiktorii Krysińskiej (III miejsce).

Organizatorami konkursu są Wydział Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wernisaż wystawy pt. "Wystarczy jeden"

Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na interesujący temat dot. sposobu obalania twierdzenia ogólnego w matematyce, jego różnorodną interpretację i rozwiązania plastyczne zastosowane przez studentów ASP we Wrocławiu.

Wystawę można oglądać do 17.03.2023 w galerii Łącznik UWr. (ul. Fryderyka Joliot-Curie 15). Zapraszamy!

Kuratorka wystawy: Ewa Martyniszyn