#łapSkila #podniesienieKompetencji

Opublikowano 02 lis 2021

Zapraszamy studentki/studentów czterech ostatnich semestrów studiów do udziału w serii warsztatów rozwijających kompetencje zawodowe oraz tzw. kompetencje miękkie.

Zakwalifikowani uczestnicy wezmą udział w warsztatach zawodowych połączonych z przeprowadzeniem bilansu kompetencji w obydwu wymienionych wyżej obszarach.

Drugi etap zajęć przewiduje warsztaty kompetencji miękkich, stosownie do potrzeb wynikających z przeprowadzonego bilansu początkowego. Ostatnim etapem zajęć będzie bilans końcowy, umożliwiający przygotowanie dla każdego uczestnika indywidualnego raportu oraz certyfikatu potwierdzającego udział w warsztatach i podniesienie poziomu wybranych kompetencji. Warunkiem uzyskania tych dokumentów jest dopełnienie postanowień regulaminu projektu, a w szczególności udział we wszystkich etapach zajęć.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link poniżej):

W ramach zajęć zbadane zostaną następujące kompetencje, spośród których część wejdzie w zakres warsztatów, stosownie do wykazanych przez bilans potrzeb.

Kompetencje zawodowe miękkie: design thinking, rozwiązywanie problemów, umiejętności IT, wyszukiwanie informacji itp.

Kompetencje zawodowe twarde: umiejętność tworzenia portfolio i prezentacji; umiejętność aplikowania o granty i stypendia; umiejętność przygotowywania ekspozycji i wystaw; umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów; umiejętność tworzenia wizualizacji własnych projektów; umiejętność stosowania innowacyjnych, unikatowych technologii; umiejętność stosowania specjalistycznego oprogramowania; umiejętności kuratorskie; umiejętność tworzenia pogłębionego opisu podejmowanych działań twórczych; itp.

Kompetencje miękkie społeczne: komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, aktywne słuchanie, budowanie zespołu, gotowość do współdziałania, negocjacje, biznesowa, relacje ze współpracownikami, współpraca w zespole itp., osobiste: autoprezentacja, przedsiębiorczość, myślenie analityczne, dążenie do rezultatów, delegowanie, budowanie relacji z klientami, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, funkcja doradcy, przekazywanie informacji, przeprowadzanie prezentacji, przyjmowanie i udzielanie informacji zwrotnych itp.

Najbliższe zaplanowane warsztaty zawodowe:

Najbliższe zaplanowane bilanse kompetencji - warunek koniczny do wzięcia udziału w warsztatach:

22.11. godz. 10:00 - 13:00 online

06.12. godz. 10:00 - 13:00 online

***

COMMERCIAL & FILM PRODUCTION / Tereza Nejedlá > wydarzenie na FB, więcej informacji w załączniku

EXPERIMENTAL SILKSCREEN / Maggie Oakes > wydarzenie na FB, więcej informacji w załączniku

LIFE WHICH CAMERA IS GLUING TO THEM / Noa Sadka > wydarzenie na FB, więcej informacji w załączniku

BASICS OF INTERACTIVE ART AND THE ENVIROMENT OF PURE DATA / Vygintas Orlovas > wydarzenie na FB, więcej informacji w załączniku

Zajęcia prowadzone będą przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we współpracy z firmą SUBMARINE Group Sp. z o.o. (specjalizującą się w rozwijaniu kompetencji miękkich w branżach kreatywnych) w ramach projektu:

POWR.03.05.00-00-Z021/17-00 „Umiędzynarodowienie kształcenia, kompetentna kadra i nowoczesne zarządzanie gwarancją jakości i międzynarodowej obecności Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warsztaty zawodowe poprowadzą profesorowie wizytujący z różnych uczelni zagranicznych.

zamieśćiła azg

Experimental silkscreen_M. Oakes.pdf