Dni Otwarte na ASP / 2022

Dni Otwarte 2022

Spotkajmy się!

1–2 kwietnia 2022, 10:00–16:00 – na ASP

Spotkania z wykładowcami, wizyty w pracowniach oraz wystawy i wydarzenia specjalne, to wszystko czeka na kandydatów na studia, którzy 1 i 2 kwietnia pojawią się na naszych dniach otwartych.

Podczas wydarzenia będziecie także mieli także okazję do rozmów z obecnymi studentami oraz zapoznania się z działalnością Samorządu Studenckiego.

Będą czekać na Was także pracownicy Działu Organizacji Studiów ASP, którzy będą udzielać odpowiedzi na pytania o przebiegu rekrutacji, egzaminach wstępnych, konsultacjach i kursach przygotowawczych dla kandydatów oraz specyfice studiowania na ASP.

Przygotowaliśmy dla Was:

• stanowiska informacyjne przy wejściu do naszego budynku przy pl. Polskim oraz przy ul. Traugutta ( tu spotkacie przedstawicieli Działu Organizacji Studiów, Działu Współpracy Międzynarodowej i Promocji oraz Samorządu Studenckiego, tu też otrzymacie mapki i harmonogramy, ulotki dotyczące rekrutacji i nasze gadżety);
  • większość naszych pracowni będzie dla Was otwarta, a dodatkowo zapraszamy także na oprowadzania:
  1. piątek / godz. 11:00 – pl. Polski / godz. 13:00 – ul. Traugutta,
  2. sobota / godz. 11:00 – ul. Traugutta / godz. 13:00 – pl. Polski
  • konsultacje stacjonarne;
  • wystawy ( na terenie uczelni a także w galeriach z nami współpracujących), a szczególnie zapraszamy Was na dwa wydarzenia artystyczne odbywające się w piątek 1 kwietnia:
  1. o 16:00 w Auli ASP wernisaż wystawy Figurama
  2. o 18:00 w galerii Sztuka na miejscu finisaż wystawy Spadek napięcia / Pokles napětí, Wystawa polsko-czeska / Výstava polsko-česká

4–8 kwietnia 2022 – spotkania z przedstawicielami poszczególnych wydziałów na Facebooku

www.facebook.com/aspwroc

Poniedziałek / 4 kwietnia / godz. 12:00 – Wydział Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii;
Wtorek / 5 kwietnia / godz. 12:00 – Wydział Ceramiki i Szkła;
Środa / 6 kwietnia / godz. 12:00 – Wydział Grafiki i Sztuki Mediów;
Czwartek / 7 kwietnia / godz. 12:00 – Wydział Malarstwa;
Piątek / 8 kwietnia / godz. 12:00 – Wydział Rzeźby i Mediacji Sztuki.

Do zobaczenia !

Plakat promujący Dni Otwarte na ASP 2022