Dni Otwarte na ASP / 2023

Dni Otwarte 2022

Spotkajmy się!

24–25 marca 2023, 10:00–18:00 – na ASP

Jeśli jesteś ciekawy jak studiuje się na naszej uczelni, chcesz zajrzeć do pracowni i dowiedzieć się, co zrobić, żeby móc się u nas kształcić, to dobrze trafiłeś. 24 i 25 marca zapraszamy Cię na Dni Otwarte, w trakcie których czekać na Ciebie będą spotkania z wykładowcami, wizyty w pracowniach oraz wystawy i wydarzenia specjalne.

Będzie to również doskonała okazja do rozmów z obecnymi studentami oraz zapoznania się z działalnością naszego prężnie działającego Samorządu Studenckiego.

Przy specjalnych stanowiskach spotkać będzie można pracowników Działu Organizacji Studiów ASP oraz przedstawicieli poszczególnych kierunków, którzy chętnie odpowiedzą na pytania o przebiegu rekrutacji, a także o egzaminach wstępnych, konsultacjach i kursach przygotowawczych dla kandydatów oraz specyfice studiowania na ASP.

Szczegółowy program pojawi się wkrótce. Do zobaczenia!