Wołanie w ciszę

Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego

plac Uniwersytecki 1
50-137 Wrocław

Zapraszamy na koncert utworów Aliny Błońskiej „Wołanie o ciszę”, który odbywa się w ramach Roku Edyty Stein we Wrocławiu w czwartek 8 grudnia br. o godzinie 18:00 w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

W programie recytacja poezji mistycznej oraz kompozycje Aliny Błońskiej. Wykonawcy: Łukasz Długosz, Andrzej Jungowski, Aldona Markowicz, Magdalena Wachowska, Olgierd Żemojtel oraz studenci Instytutu Filologii Romańskiej.

Wydarzenie towarzyszące międzynarodowej konferencji naukowej „Doświadczenie mistyczne w kulturze i sztuce” organizowanej przez Instytut Filologii Romańskiej. 7Wydarzenie objęte Patronatem Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wstęp jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy drogą mailową: rokedytystein@zajezdnia.org

Zaproszenie na koncert utworów Aliny Błońskiej „Wołanie o ciszę”

#RokEdytyStein we Wroclaw [Wroclove]

Pozostałe wydarzenia