Panta Rhei

wernisaż - 28 października o godz. 12 :00 w Auli ASP

Aula i przed Aulą ASP,
pl. Polski 3/4

W przestrzeniach Auli i przed Aulą w budynku ASP przy pl. Polskim trwa wystawa prac artystów z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Obiekty powstały w ramach Sympozjum Panta Rhei, które od piętnastu lat organizuje Vladimír Kovařík - artysta, designer i pedagog związany z Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně.

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy, który odbędzie sie w piątek 28 października o godz. 12 w Auli ASP.

Po finisażu – o godz. 12.30 - w pracowni rzeźby nr 006M (dawne 4M) odbędzie się wykład o Sympozjum, który wygłosi Miroslav Zelinský - jeden z kuratorów wystawy, a obecnie wykładowca wizytujący w naszej uczelni.

Panta Rhei

uczestnicy wystawy :

Maciej Albrzykowski (PL), René Baďura (SK), Emese Dóra (H), Tibor Ďuriš (SK), Beata Fertała-Harlender (PL), Magda Grzybowska (PL), Ján Hoffstädter (SK), Grażyna Jaskierska-Albrzykowska (PL), Mariusz Kosiba (PL), Vladimír Kovařík (CZ), Helena Lukášová (CZ), Marcin Michalak (PL), Antal Plank (H), Sabina Psotková (CZ), Juraj Sapara (SK), Marek Sienkiewicz (PL), Ivana Sláviková (SK), Jozef Suchoža (SK), Rastislav Trizma (SK), Jan Veselský (CZ) , Richard Vodička (CZ);

kuratorzy:

Miroslav Zelinský, Magda Grzybowska, Marek Sienkiewicz