Odprężania

Galeria Sztuki Współczesnej MD_S

ul. Bolesława Chrobrego 24
Wrocław

Zapraszamy do galerii MD_S – 22 lutego o godz. 19:00 – na wernisaż wystawy, prezentującej prace byłych i obecnych członków Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta.

Wystawa Odprężania to zbiór prac zarówno obecnych, jak i byłych członków Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych. Jako studenci-artyści rzadko znajdujemy czas, aby wśród zawirowania projektów i prac zaliczeniowych znaleźć moment na odpoczynek poprzez stworzenie czegoś samemu dla siebie. To właśnie te chwile – chwile relaksu i rozładowania napięcia – stanowią fundament w budowaniu poczucia komfortu z własną działalnością twórczą.

Odprężania prezentuje prace nieidealne, nieformalne, niekoniecznie skończone; tworzone dla czystej radości, bez oczekiwań.

Odprężąnia

Kuratorzy: Nina Burdzy , Dagmara Daleka, Helena Nowakowska
Artyści: Adrianna Duda, Mateusz Frąszczak, Aurelia Wojtynek, Helena Nowakowska, Dagmara Daleka, Kinga Melka, Emilia Madejka, Maja Majczak, Anna Fąfara, Nina Burdzy, Dominika Siemińska, Marlena Szeliga, Sara Iwanowska, Anita Filip, Aleksandra Reutowicz, Amelia Modzelewska, Oliwia Tomaszewska.
Plakat: Dagmara Daleka

Pozostałe wydarzenia