Neuroróżnorodność w kolażu – Szymborska spotyka Fredrę!

Opublikowano 16 paź 2023
and
11 paź — 5 lis 2023

Centrum na Przedmieściu

ul. Prądzyńskiego 39a
Wrocław

Zapraszamy na niezwykłą wystawę collage'ów, które powstały w ramach Mikrograntu NGO – „Neuroróżnorodnie z Szymborską i Fredrą. Slam a/typowy" realizowanego przez Fundację Ponad Schematami we współpracy z Samorządem Studenckim ASP we Wrocławiu.

Fundacja Ponad Schematami krok po kroku, kolaż po kolażu, uczy i edukuje o neuroróżnorodności. Unikalna wystawa, łącząca twórczość Szymborskiej i Fredry, stawia na pierwszym planie misję edukacji o neuroróżnorodność.

Choć prezentowane collage'e nie wyczerpują tematu w pełni, to jednak stwarzają one dostępną przestrzeń do nauki, rozmów i poszerzania horyzontów.

Stworzone z pasją przez mieszkańców i mieszkanki Wrocławia prace, wprowadzą cię w nieznane dotąd interpretacje dzieł w. Szymborskiej i A. Fredry.

Prace powstały przy współpracy Samorządu Studenckiego ASP Wrocław.

Kuratorka: Adrianna Duda

Neuroróżnorodność w Kolażu – Szymborska Spotyka Fredrę!

Pozostałe wydarzenia