Natura+

przy portierni ASP
Plac Polski 3/4
Wrocław

NATURA + #6 PROTOPIA. BLISKO I TERAZ MOKRY DIZAJN, 2023 w galerii wizualnej „kiosk TV – czyli rozszerzone pasmo specjalne Akademii”

Zapraszamy do obejrzenia dokumentu z międzyuczelnianych warsztatów NATURA + #6 pod hasłem „PROTOPIA. BLISKO I TERAZ MOKRY DIZAJN”.

Wydarzenie miało miejsce jesienią w 2023 roku, w bioartowskim ośrodku „ArtLab Wyspa” na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku.

W warsztatach udział wzięło m.in. środowisko akademickie naszej uczelni związane z prof. ASP w osobie dr hab. Dominiki Sobolewskiej, as. Aleksandry Sitek, doktorantki Szkoły Doktorskiej Foteini Kolaiti, studentek z pracowni Projektowania Przestrzeni i Obiektów Interaktywnych Julii Sołtysiak, Magdaleny Paszkowskiej.

Organizatorem corocznych warsztatów jest Fundacja Wyspa Progress, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku i w kooperacji Politechnika Gdańska i Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Łączniczką między artystycznymi uczelniami jest Mira Boczniowicz, która w wieloletniej współpracy z fundacją upublicznia dokument partycypacyjny.

Pozostałe wydarzenia