Przejdź do treści

✦ Michał Sember ✦ Hubert Kostkiewicz ✦ koncert

Opublikowano 02 paź 2023
azg
✦ Michał Sember ✦ Hubert Kostkiewicz ✦ - koncert
Data
13 paź 2023
godz. 19:00
Miejsce

EXIT, Browar Mieszczański

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w galerii EXIT, bezpośrednio po wernisażu wystawy To co ukryte / Monika Kozak & Zbiok Czajkowski.

✦ Michał Sember

Entuzjasta dźwięków, fristajlowiec i wieloletni praktyk gitarowego sonoryzmu. W swoim podejściu do instrumentu korzysta z szerokiego wachlarza technik autorskich i podpatrzonych. W środy o 22:00 w Radiu LUZ prowadzi audycję Tembr, która traktuje o barwie dźwięku. Jako repmeis tworzy komputerową muzykę inspirowaną przyziemnością, prokrastynacją i frustracją. Współpracował z tym i tamtą tu i ówdzie.

✦ Hubert Kostkiewicz

Gitarzysta, którego charakterystyczny „fizyczny” styl kształtował się w zespole Kurws. Na co dzień udziela się w postpunkowej grupie Atol Atol Atol. W życiu zagrał kilkaset koncertów i wydał kilka płyt i kaset. Poza zespołami daje upust swoim fascynacjom muzyką konkretną, elektroakustyczną i improwizowaną. Poszukuje artykulacji, które biorą się z ograniczeń, z niedoskonałości wykonania i zapisu. Swoich poszukiwań zazwyczaj dokonuje j za pomocą gitary elektrycznej, ale sięga także po instrumenty akustyczne, przetwarzane nagrania terenowe czy dubowy miks.

https://soundcloud.com/hubertkostkiewicz

fot. Kazimierz Ździebło

✦ Michał Sember ✦ Hubert Kostkiewicz ✦ - koncert

Pozostałe wydarzenia