Architektura zieleni we wnętrzach

Hol główny CSU.CI

ASP Wrocław
ul. Traugutta 19/21

Tytuł wystawy jest taki sam jak nazwa specjalności na kierunku Architektura Krajobrazu, prowadzonej wspólnie przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu oraz Akademię Sztuk Pięknych im. E. Gepperta.

Ekspozycja obejmuje zbiór prac studenckich z pracowni projektowych, ulokowanych w obu uczelniach, zajmujących się rozmaitymi formami wykorzystania roślin do aranżacji wnętrz. To kierunek coraz popularniejszy wśród studentów, ale również dynamicznie rozwijające się pole współczesnego designu.

Wystawa studencka - Architektura zieleni we wnętrzach

Idea tworzenia środowiska architektonicznego wnętrz symbiotycznie związanych z naturą zyskuje na popularności, ze względów praktycznych i estetycznych. Studenci poszczególnych kursów specjalności Architektura zieleni we wnętrzach, w swoich kreatywnych projektach, proponują szereg możliwości zastosowania "zielonego budulca" w architekturze wnętrz i nie tylko.

Zapraszamy do oglądania !

Kuratorzy: B. Jakubicki (ASP), A. Jakóbiak (UPWr)

Pozostałe wydarzenia