Pracownia Sztukatorstwa i Tworzyw Sztucznych

mgr Marcin Michalak, as.
dr Michał Wasiak, as.

Cel

Pracownia za cel stawia sobie rozpowszechnianie wiedzy z zakresu utrwalania realizacji rzeźbiarskich w trwałych materiałach takich jak gips czy tworzywa sztuczne, rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych realizacji artystycznych studentów wszystkich kierunków

Opis

Pracownię charakteryzuje indywidualne podejście do studenta, zaplecze techniczne pozwalające na znalezienie najlepszego rozwiązania problemu rzeźbiarskiego. Otwartość na eksperymenty i kontakt z wszystkimi pracowniami technicznymi oraz zewnętrznymi podmiotami pozwala na realizacje najbardziej szalonych pomysłów.

Przedmioty

• Techniki Rzeźbiarskie – Sztukatorstwo. Przedmiot obowiązkowy dla I roku Rzeźby.

Zapraszamy studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i są otwarci.

Lektury

Całe spektrum literatury z zakresu technologii żywic, silikonów oraz wszelkich prac związanych ze sztukatorstwem

mdw@asp.wroc.pl
m.michalak@asp.wroc.pl