Przejdź do treści

#graj z ASP

Nasza Uczelnia już od ponad 75 lat kształci projektantów, artystów i naukowców. Nasz dorobek widoczny jest nie tylko w galeriach, ale i w wielu innych miejscach, jak chociażby na ulicach, placach i skwerach Wrocławia. Zapraszamy do naszej zabawy #graj z ASP, żeby poznać wybrane przestrzenie we Wrocławiu zawiązane z naszą Uczelnią.

Zasady

Na potrzeby naszej zabawy zamieniamy Wrocław w planszówkę. Aby przyłączyć się do gry, wystarczy mieć pod ręką jedną z naszych dwóch map, założyć wygodne buty i już można ruszyć w teren. Na spacer można wybrać się samemu lub w towarzystwie. Wytyczone przez nas szlaki można również przejść o dowolnej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Zachęcamy jednak, aby punkty odwiedzać w proponowanej kolejności oraz żeby nie ominąć żadnego z nich. Dzięki temu możliwe będzie odgadnięcie ukrytego przez nas hasła.

Nagroda

Aby poznać hasło należy znaleźć we Wrocławiu 7 miejsc związanych z ASP. Do każdego z nich przypisana jest zagadka. Rozwiązanie każdej z nich pozwoli odkryć wszystkie litery. Po dotarciu do kolejnego punktu na mapie należy zrobić sobie zdjęcie i wrzucić je na Instagram albo na Facebooka z hasłem #grajzASP. Gotowe hasło prześlij do nas na adres: promocja@asp.wroc.pl. Nagrodą za przebytą trasę będzie torba z gadżetami naszej uczelni.

Powodzenia!

Gra Miejska: Trasa I

Gra Miejska: Trasa II