Zostań wolontariuszką / wolontariuszem podczas Dni Otwartych ASP

Opublikowano 21 lut 2024
and
Zostań wolontariuszem podczas Dni Otwartych ASP

Już za miesiąc w dniach 22-23 marca odbędą się Dni Otwarte naszej Uczelni. Jest to wydarzenie wyjątkowe, w czasie którego wszyscy odwiedzający będą mogli zobaczyć jak wygląda życie studenckie na ASP, ponadto będą mogli zajrzeć do pracowni, poznać tajniki kształcenia i dowiedzieć się, co zrobić, żeby móc u nas studiować.

Droga Studentko, drogi Studencie,
jeśli chcesz wziąć udział w Dniach Otwartych jako wolontariuszka / wolontariusz, to już dziś zapraszamy Cię do wypełnienia formularza, który otworzysz klikając w ten  >> link << lub skanując poniższy kod:

Zostań wolontariuszem podczas Dni Otwartych ASP

Przewidziane są różne zadania i pola do działania. Gwarantujemy, że każda osoba znajdzie odpowiednią dla siebie aktywność i przestrzeń. Zgłaszać się można do 8 marca. Warto, bo to świetna zabawa i przygoda!

Koordynacją działań wolontariuszy zajmuje się Samorząd Studencki ASP Wrocław.