Zaprojektuj logo Słowińskiego Rezerwatu Biosfery

Opublikowano 10 paź 2022
and

Konkurs ogłoszono z okazji 45 rocznicy objęcia Słowińskiego Parku Narodowego Międzynarodowym Programem UNESCO „Człowiek i Biosfera” (Man and Biosphere – MAB) poprzez włączenie go do sieci Światowych Rezerwatów Biosfery.

Grafika promująca konkurs na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery

Opracowany logotyp musi być oryginalny, nieskomplikowany, ma przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia związane ze Słowińskim Parkiem Narodowym i jego otuliną, a przede wszystkim musi zawierać hasło „Słowiński Rezerwat Biosfery”. Te kryteria muszą się wpisać w różnorodność biologiczną, kulturowe aspekty obszaru Rezerwatu, zrównoważone relacje między ludźmi i biosferą.

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni plastycznych i uczniów szkół plastycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe ufundowane przez Fundację PGE.

Termin nadsyłania projektów logotypu to dzień 15 listopada 2022 r.

pdf, 327.68 KB
pdf, 388.27 KB