Przejdź do treści

Zakończył się sezon w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej Siatkówki Kobiet

Ogłoszenie
Opublikowano 24 sty 2023
im

Zakończył się sezon w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej Siatkówki Kobiet. Nasz zespół na koniec sezonu rozegrał dwa bardzo dobre mecze, z Akademią Wychowania Fizycznego i Akademią Wojsk Lądowych. O ile z AWFem nawiązaliśmy walkę od samego początku, o tyle dopiero trzeci set przyniósł nam 12 punktów. Pierwszy i drugi set  przegrany do 5. Najlepszy mecz zagraliśmy na terenie AWL. Ekipa Wojskowych była do pokonania w każdy secie, lecz zabrakło trochę szczęścia. W pierwszym secie do 17, drugi 19, a w trzecim walka na całego i set zakończył się zwycięstwem wojskowych 25:27.

Cała drużyna w obecnym sezonie stanęła na wysokości zadania, spotykając się na treningach i licznie przychodząc na mecze. Jesteśmy z Was dumni, że tak wspaniale w kolejnym sezonie reprezentujecie naszą uczelnie. Studentom dziękujemy, że tak licznie stawiali się na naszych meczach.

Skład: Joanna Bujak, Barbara Zemankiewicz, Zofia Kwasiborska, Dziyana Starynowa, Victoria Trzcinski, Nikola Łuczak, Iza Kościewicz, Paulina Świeżyńska, Kalina Kwiatkowska, Weronika Gediga, Marcelina Pawlak, Maja Majewska, Barbara Birkmann, Oliwia Turowska, Jadwiga Slaska, Maja Majewska.

Pozostałe aktualności