Wystawa poplenerowa rzeźby w Polanicy-Zdroju

Opublikowano 13 lip 2022
im

10 lipca 2022 roku w Polanicy-Zdroju odbyła się wystawa wieńcząca dwa plenery rzeźbiarskie podczas których studenci i studentki kierunku Rzeźba tworzyli rzeźby, obiekty przestrzenne i instalacje z drewna i wikliny.

Serdecznie dziękujemy za organizację plenerów Panu Burmistrzowi Mateuszowi Jellinowi, Zastępcy Burmistrza Pani Agacie Winnickiej oraz Dziekanowi Wydziału Rzeźby i Mediacji Sztuki dr hab. Grzegorzowi Niemyjskiemu.
Dziękujemy również wszystkim gościom przybyłym na wernisaż.

Link do reportażu nagranego przez Telewizję Kłodzką: https://youtu.be/81ycUI9G_Gk

Studentki biorące udział w plenerze pod opieką dr Andrzeja Kosowskiego i mgr Jerzego Dariusza Nowaka:
Angelika Tamkun, Daria Kowalewska, Karolina Kalocińska, Karolina Konieczny, Kamila Wiatr, Maria Malińska

Studentki i studenci biorący udział w plenerze pod opieką dr Marka Ruszkiewicza i dr Rolanda Grabkowskiego:
Małgorzata Duda, Marlena Szeliga, Bartosz Skrzypiec, Marcel Oleszczak, Dominik Jastrzębski, Sebastian Prędkiewicz, Marcin Derda

Zdjęcia: Grzegorz Niemyjski, Roland Grabkowski