Wystawa Laury Paweli w obiektywie Magdy Grzybowskiej
Ogłoszenie
Opublikowano27 sty 2009
Kryzys twórczy, emocjonalny i moralny to temat nowej wystawy Laury Paweli. Składają się na nią luźno powiązane prace, które autorka niechętnie łączy w jednej ekspozycyjnej narracji.Wystawę IT HURTS ME TOO | TO TEŻ BOLI można będzie ogladać w BWA Awangarda do 15 marca
O wystawie można przeczytać na www.bwa.art.pl Zdjęcia : Magdalena Grzybowska
Pozostałe aktualności
Ogłoszenie
ASP z dofinansowaniem NAWA w ramach projektu Welcome to Poland 2024
Z radością informujemy, że kolejny projekt zgłoszony przez Dział Współpracy Międzynarodowej i Promocji otrzymał dofinansowanie z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA).
W drugi dzień XV Festiwalu Wysokich Temperatur zostały ogłoszone wyniki Międzynarodowego Konkursu na Czarkę pod hasłem: Ichi-go ichi-e (一期一会) – Jeden gest, jedno życie.
10 lipca w Sali Senatu Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom programu MFA in Visual Arts.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Czytaj więcej na stronie Polityka Prywatności.