Wystawa grafiki "Contradiction"

Opublikowano 21 Maj 2018

Zapraszamy serdecznie na wystawę grafiki pt. "CONTRADICTION" organizowanej przez studentów programu MFA in Printmaking.

MargaretMiddleton, Marta Valledor i ViniciusLibardoni zrealizowali projekt artystyczny,do którego zaproszono pracownikówKatedry Grafiki Artystycznej i studentów 4 i 5 Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów. Projekt zakładał stworzenie pretekstu do spotkania i wymiany poglądówi doświadczeń w obszarze grafiki artystycznej.Każdy z uczestników sformułowałautorski komentarz do tytułowego hasła wystawy. W projekcie brało udział łącznie 31 twórców. Otwarciu wystawy będzie towarzyszyło rozdanieegzemplarzy kolekcji poszczególnym uczestnikom projektu.

Wernisaż: 24 Maja godz. 17.00

Miejsce: CTRL Art. Studio, Kościuszki 198 G/2