Wykłady dla studentów i pracowników Uczelni

Opublikowano 08 gru 2021

Katedra Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła (Wydział Ceramiki i Szkła) serdecznie zaprasza na wykłady dla studentów i pracowników Uczelni - 16.12.2021

Katedra Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła (Wydział Ceramiki i Szkła) serdecznie zaprasza na wykłady dla studentów i pracowników Uczelni, które odbędą się 16.12.2021 (czwartek) w sali 410 CSU.CI:

-10.00: prof. Jacek Martusewicz, ASP Warszawa ("Problematyka badań konserwatorskich w Machu Picchu")

-10.30: dr hab. Joanna Kucharzewska, prof. UMK, Toruń (:Architektura Pekinu – ochrona zabytków czy nowoczesność?")

-11.00: dr hab. Jarosław Adamowicz, prof. ASP, Kraków ("Konserwacja i restauracja ołtarza Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie")

-11.30-12.00: dr hab. Piotr Niemcewicz, prof. UMK, Toruń, mgr Zuzanna Jarmulska ("Prezentacja pracy dyplomowej- I Nagroda w konkursie na najlepszy dyplom z konserwacji i restauracji dzieł sztuki w Polsce")

zamieściła azg