Wybory Dziekana Wydziału Rzeźby i Mediacji Sztuki

Opublikowano 04 kwi 2024
im
Wybory 2024

Zebranie wyborcze odbędzie się  12 kwietnia 2024 r. (piątek), sala 410 CSU.CI, ul. Traugutta 19/21, godz. 12.00

Wydziałowe kolegium elektorów (Rada Wydziału składająca się z wszystkich pracowników wydziału) i 10% studentów wydziału przeprowadza wybory Dziekana.

Głosowanie odbywa się na platformie internetowej przy fizycznej obecności głosujących."

UWAGA: Głosowanie przeprowadzone zostanie drogą elektroniczną przez stronę internetową: głosuj 24.pl, ale tylko osoby obecne na spotkaniu będą mogły oddać głos.

Każdy z uczestników spotkania otrzyma na swój służbowy adres email link do strony głosuj24.pl, gdzie będzie mógł oddać swój głos. Opcjonalnie link do strony głosuj24.pl zostanie przesłany za pomocą sms’a na numer telefonu kontaktowego.

Prosimy o zabranie ze sobą urządzenia umożliwiającego dostęp do poczty służbowej lub odebrania sms’a i otworzenia linku umożliwiającego oddanie głosu.