Wybory Dziekana Wydziału Ceramiki i Szkła

Opublikowano 28 mar 2024
im
Wybory 2024

Zebranie wyborcze połączone z głosowaniem

Zebranie wyborcze

Zebranie wyborcze odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek)  w sali 410 CSU w budynku przy Traugutta 19/21 o godz. 12:00

Zebranie organizowane jest dla wszystkich pracowników Wydziału Ceramiki i Szkła oraz grupy studentów wybranych do Rady Wydziału. Pracowników Wydziału CiSz i studentów Prosimy o osobiste stawienie się w sali 410 w budynku CSU celem bezpośredniego udziału w zebraniu wyborczym i głosowaniu.

Głosowanie

Samo głosowanie odbędzie się drogą elektroniczną w systemie głosuj 24.pl podczas spotkania "na żywo" w sali 410 CSU.
W tym czasie każdy z uczestników spotkania otrzyma na swój służbowy adres email link do strony głosuj24.pl, gdzie będzie mógł oddać swój głos. Opcjonalnie link do strony głosuj 24.pl zostanie przesłany w formie sms’a na na numer telefonu kontaktowego.

W związku z powyższym proszę o sprawdzenie swoich urządzeń przenośnych (telefon, laptop, tablet itp.) pod kątem możliwości odbierania i wysyłania wiadomości ze służbowej skrzynki email, i tym samym otwierania linków zewnetrznych w przeglądarce zainstalowanej na urządzeniu przenośnym.