Wybory do uczelnianego kolegium elektorów na AWWiS

Opublikowano 12 lut 2024
and
Wybory 2024

Szanowni Państwo,
Wydziałowa Komisja Wyborcza AWWiS informuje, że w ASP im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, dnia 20 lutego 2024 r. zostaną przeprowadzone wybory do uczelnianego kolegium elektorów Wydziału AWWiS, w związku ze zbliżającymi się wyborami rektora ASP.

Udział w wyborach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie swoich danych osobowych (imienia i nazwiska oraz adresu e-mail) przedstawicielom ASP przeprowadzającym procedury wyborcze oraz innym upoważnionym osobom. Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia procedury głosowań zdalnych w wyborach organów uczelni kadencji 2024-2028.

20 lutego 2024 r. (wtorek)
Wybory do uczelnianego kolegium elektorów na Wydziale Architektury Wnętrz Wzornictwa i Scenografii,
Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

godz. 10:00 – wybory z grupy doktorów habilitowanych i profesorów
godz. 12:00 – wybory z grupy pozostałych nauczycieli akademickich

Wybory zostaną przeprowadzone w Sali Senatu ASP Wrocław, Plac Polski 3/4

Uwaga – wszyscy głosujący muszą być obecni osobiście w powyższej sali oraz powinni mieć ze sobą urządzenia umożliwiające dostęp do uczelnianej poczty e-mailowej i głosowania w systemie GŁOSUJ 24.

Wydziałowa Komisja Wyborcza AWWiS:
prof. Bartosz Jakubicki – przewodniczący
dr Wojciech Wesołek – wiceprzewodniczący