Wsparcie psychologiczne

Opublikowano 03 lip 2023
azg

Pracownicy ASP mogą korzystać bezpłatnie ze wsparcia psychologicznego. Wszystkie konsultacje i porady są świadczone przez doświadczonego psychologa.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową pomoc, dyskrecję, życzliwość, spokojną atmosferę i pełne zaangażowanie.

Konsultacje odbywają się w formie on-line na Platformie Teams lub telefonicznie i trwają 60 min.

Rejestracja na konsultacje odbywa się przez e-maila służbowego z domeny @asp.wroc.pl. lub wysyłając SMS na nr tel. 693 051 008.

Kontakt z psychologiem -   e-mail: poradypsychologiczne@onet.pl lub SMS na nr tel. 693 051 008.

Psycholog kliniczny:

Justyna Olejnik - psycholog z 10 letnim stażem, pracujący na co dzień z dziećmi i osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywa pracując w oświacie, szkolnictwie wyższym oraz jako biegły sądowy.

Udziela wsparcia psychologicznego oraz wsparcia rodzicielskiego dla opiekunów prawnych dzieci i młodzieży. Zajmuje się również szkoleniami dla placówek i instytucji.

Udział w konsultacjach jest całkowicie anonimowy.

Jeśli szybko potrzebujesz wsparcia zadzwoń na telefon zaufania na bezpłatny numer 116 123 codziennie od 14.00 do 22.00.

W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia zadzwoń na numer alarmowy 112.

POGOTOWIE PSYCHOLOGICZNE