Przejdź do treści

Wolontariat – na zdrowie

Ogłoszenie
Opublikowano 29 lis 2023
and

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza Wolontariuszki i Wolontariuszy z wrocławskich organizacji pozarządowych i instytucji na obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Spotkanie połączone z seansem filmowym odbędzie się 5 grudnia w Kinie Nowe Horyzonty o godz. 17.00. Filmowym upominkiem będzie przedpremierowa projekcja filmu „Vika”, który przedstawia najstarszą didżejkę w Polsce, działaczkę społeczną, gwiazdę sceny klubowej, seniorkę przełamującą schematy

Wolontariat – na zdrowie. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza kończą wydarzenie "Wolontariat – na zdrowie", w ramach którego odbyły się m.in. szkolenia dla wolontariuszy i wolontariuszek zorganizowane w partnerstwie z Centrum Zdrowia Psychicznego Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ oraz Wrocławską Akademią Pierwszej Pomocy. 

Film będzie wyświetlony w wersji polskiej z angielskimi napisami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc – wynikająca z wielkości sali kinowej – jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Wolontariusze mogą zapisać się indywidualnie, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia grupowego może dokonać koordynator lub opiekun wolontariatu wysyłając e-maila na adres centrum@wolontariat.wroclaw.pl. Wejściówki będzie można odebrać w dniu wydarzenia od godz. 16.30 w oznakowanym punkcie informacyjnym organizatora.

Wydarzenie na FB

Pozostałe aktualności