Wielki finał już za nami!

Opublikowano 28 cze 2022
im

Mentorzy designu, biznesu i przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej zaprezentowali efekty współpracy oraz podzielili się zdobytym doświadczeniem.

Wielki finał już za nami!

Ze strony Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta studentki (jako mentorki designu) pod opieką profesora Artura Skowrońskiego przygotowały projekty graficzne, które zostaną wdrożone przez podmioty ekonomii społecznej.

Akademia BIZnES CLASS to inicjatywa Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej, który zaprosił nas do współpracy. Założeniem projektu jest przygotowanie podmiotów ekonomii społecznej do wdrożenia innowacyjnego produktu. Analiza pomysłów, szkolenia z marketingu i zarządzania organizacją, a także wsparcie konsultacyjne przedstawicieli biznesu i młodych artystów ma służyć dopracowaniu produktu oraz przygotowania podmiotów ekonomii społecznej do uruchomienia sprzedaży.

Inicjatywa taka jak BIZnES CLASS pokazuje, że zupełnie różne od siebie instytucje potrafią doskonale wykorzystać swą wiedze i doświadczenie we wspólnym działaniu prezentując tym samym dobre praktyki współpracy międzyinstytucjonalnej.

Zadowoleni z efektów i zmotywowani przygotowujemy się do kolejnej, już V edycji.