
Zapraszamy na spotkanie z bohaterem naszej Akcji Charytatywnej! Już w ten piątek o 14:30 w Kuchni ASP we Wrocławiu.
My, Studenci Wrocławskich Szkół i Uczelni Wyższych zbieramy prace na wystawę charytatywną w celu zebrania funduszy na protezę dla naszej koleżanki z Uniwersytetu Teologicznego - Ewy Harapin.
Wystawa odbędzie się w styczniu i będzie pod tematem święta miłości - Walentynek. Ponadto, 18 - 20 stycznia 2019 roku zostanie zorganizowany kiermasz Walentynkowy w ASP Wrocław, a 30% zebranej kwoty zostanie przekazane na protezę.
Wystawa Charytatywna będzie polegała na prezentacji prac w 3 różnych miejscach we współpracy wyższych uczelni wrocławskich, wernisaż będzie opatrzony specjalnym występem muzycznym lub teatralnym. Prace przekazane będą razem z artystami prezentowane na stronie Pionu do spraw prospołecznych PS_PS, jak i samego WISS-u oraz promowania na uczelniach wrocławskich.
W czasie trwania akcji będzie można nabyć prace po wystawie, na zasadzie przelania określonej kwoty za dzieło przez portal internetowy pomagam.pl na protezę dla Ewy.
W tym roku gospodarzem wydarzeń jest ASP Wrocław
reprezentowane przez Samorząd Studencki ASP.
Zapraszamy!
Zgłoszenia i więcej info proszę kierować na adres mejlowy: ps.ps.wiss@gmail.com
Pion do spraw prospołecznych WISS-u.
Koordynator z ASP Wrocław - N.Komorowska
______________________
zamieściła: Maria Pawłowicz