V Akademickie Dni Integracji

Opublikowano 15 Maj 2023
and

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w V Akademickich Dniach Integracji – Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Wrocław 2023 organizowanych przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” we współpracy z Radą Ekspertów. Wydarzenie odbędzie się 25-26 maja na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Borowskiej 211.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Rejestracja zostanie zamknięcia 19 maja 2023, bądź w momencie wyczerpania miejsc.

V Akademickie Dni Integracji

Wybór prelekcji i warsztatów jest w tym roku bardzo bogaty. To powoduje, że niektóre z paneli tematycznych odbywają się w tym samym czasie. Prosimy zwrócić uwagę na to podczas zapisów. Pierwszego dnia proponujemy pięć paneli tematycznych: Ratownictwo a dostępność, Bezpieczeństwo a dostępność w architekturze, Bezpieczeństwo a dostępność w wymiarze społecznym, Bezpieczeństwo a dostępność w kulturze, Bezpieczeństwo i dostępność a technologie.

Drugiego dnia, w czasie warsztatów, nauczymy się korzystać z krzesełka ewakuacyjnego, poznamy potrzeby osób z zespołem Tourett’a, porozmawiamy o szansach, wyzwaniach i zagrożeniach jakie niesie ze sobą dysleksja oraz poćwiczymy budowanie zespołu oraz pracę w nim.

To oczywiście nie wszystko czego można się spodziewać. Pełna oferta programowa znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do zapisów!

pdf, 582.63 KB