Uniwersytet Dzieci wraca na uczelnie

Opublikowano 27 wrz 2022
im

Uniwersytetu Dzieci już od 15 lat pokazuje, że nauka może być fascynującą przygodą!

We współpracy z ekspertami odpowiadamy na prawdziwe dziecięce pytania. Nasi mali studenci wcielają się w rolę naukowców, a więc eksperymentują i samodzielnie wyciągają wnioski. Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że po 2-letniej przerwie Uniwersytet Dzieci ponownie ugości studentów stacjonarnie, na warsztatach i wykładach w laboratoriach, pracowniach i salach wykładowych w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Co czeka na studentów w roku akademickim 2022/23?

Tworząc zajęcia, łączymy nasze doświadczenie z wiedzą badaczy, specjalistów
i ludzi biznesu, aby wspólnymi siłami odpowiadać na prawdziwe pytania dzieci. Na młodych naukowców (od 6 do 11 roku życia) czekają warsztaty i wykłady z zakresu nauk przyrodniczych, humanistycznych, technicznych i społecznych. Zajęcia poprowadzą m.in.: prof. dr hab. Agnieszka Franków-Żelazny, dr Takao Ishikawa i prof. dr hab. Marlena Pecyna.

Dla nastolatków przygotowaliśmy wykłady mistrzowskie oraz seminaria ze specjalizacjami z zakresu m.in. genetyki, kryminalistyki, teatru, malarstwa oraz biochemii.

Twoje dziecko też może zostać studentem. Zapisy na Uniwersytet Dzieci wciąż trwają!

Więcej informacji na stronie