Przejdź do treści

Unbreak Your Shine

Konkurs
Opublikowano 03 lip 2024
im

Konkurs dla młodych projektantów mody pod patronatem marki SYOSS. Osoby uczestniczące w konkursie będą miały za zadanie stworzenie kapsułowej kolekcji, interpretującej kreatywnie hasło marki “Unbreak Your Shine” i nawiązującej do nowej linii produktów SYOSS Intense Plex. Termin zgłoszeń upływa 10 lipca 2024 roku.


Błyszczące i zadbane włosy, spektakularne fryzury - SYOSS nie ma sobie równych. Niedawna premiera innowacyjnej linii pielęgnacyjnej INTENSE PLEX jest idealnym momentem, aby w zdecydowany sposób wejść do świata mody i uwydatnić kreatywną stronę marki. Tak powstała idea konkursu dla młodych projektantów, który startuje 17 czerwca 2024 roku. Przez kolejne tygodnie na stronie www.shiningtalents.pl przyjmowane będą zgłoszenia od debiutujących w świecie mody osób, które w kreatywny sposób odnoszą się do hasła marki SYOSS "Unbreak your shine" ("Uwolnij swój blask") nie tylko w projekcie sylwetki, ale i w koncepcji na akcesoria do włosów.


W kolejnym etapie jury w składzie Agnieszka Ścibior, Jessica Mercedes i Piotr Sierpiński wybiorą 3 półfinalistów, którzy poproszeni zostaną o uszycie jednej z zaprojektowanych sylwetek. Na podstawie zrealizowanych projektów jurorzy 19 sierpnia 2024 roku wybiorą osobę, która podczas gali Kobiety Roku GLAMOUR 24 października 2024 roku zaprezentuje całą kolekcję w wyjątkowym pokazie mody.

Więcej informacji na stronie

Unbreak Your Shine

Pozostałe aktualności