Trwa rekrutacja na wieczorowe studia architektury wnętrz II stopnia

Opublikowano 13 wrz 2023
and
Projekt dyplomowy studentki Angeliki Matysik, promotor prof. Bartosz Jakubicki

Zgłoszenia w systemie rekrutacyjnym ASP są przyjmowane do dnia: 24.09.2023 r. Należy zamieścić tylko dokumenty i pięć swoich prac projektowych.

Na studiach drugiego stopnia (5-semestralnych, magisterskich) można ukierunkować studiowanie w trzech specjalnościach: projektowaniu wnętrz, projektowanie mebli lub przestrzeni wystawienniczych.

Zapraszamy absolwentów po wszystkich kierunkach projektowych związanych z architekturą lub wzornictwem.

Oprócz kierunkowych treści proponujemy również kursy multimediów, przedsiębiorczości oraz szereg wspomagających kursów ogólnoplastycznych i teoretycznych.

Tytuł magistra sztuki ASP otwiera drogę do: projektów unijnych, kariery naukowej, uczestniczenia w grantach, stanowisk kierowniczych w biurach projektowych, prowadzenia dużych projektów aranżacyjnych i badawczych.

Poniżej prezentujemy projekt dyplomowy studentki Angeliki Matysik, promotor prof. Bartosz Jakubicki.

Projekt dyplomowy studentki Angeliki Matysik, promotor prof. Bartosz Jakubicki
<p>Projekt dyplomowy studentki Angeliki Matysik, promotor prof. Bartosz Jakubicki</p>