Opublikowano 14 gru 2023
im
Trwa nabór na dyplomy FNC 2023

Początkiem grudnia rozpoczął się nabór prac absolwentów uczelni artystycznoprojektowych do zestawienia dyplomy FNC
2023!

Absolwenci mogą zgłosić swój dyplom, obroniony w 2022 i 2023 roku, zgłoszenia przyjmowane są do 30 stycznia 2024 roku. Dyplomy FNC to coroczne zestawienie, które ukazuje i promuje najlepsze prace dyplomowe absolwentów uczelni artystycznoprojektowych. Zestawienie pełni ważną rolę w kształtowaniu trendów w dziedzinie sztuki i projektowania. Z roku na rok Dyplomy FNC zdobywają coraz większą popularność, co świadczy nie tylko o prestiżu zestawienia, ale także o rosnącym zainteresowaniu społecznym i branżowym. W ciągu wszystkich edycji Dyplomy FNC wyróżniono już ponad pół tysiąca niezwykłych dyplomów, z których wiele znalazło praktyczne zastosowanie i zostało wcielone w życie. Inicjatywa ta, nieprzerwanie trwa od 2014 roku, jest rezultatem zaangażowania zespołu FONT nie czcionka.

Poprzednie edycje zachwycały różnorodnością i oryginalnością. Wszystkie dyplomy można zobaczyć na stronie: dyplomy.fontnieczcionka.pl

Zgłoś dyplom
Dyplomy można zgłaszać za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie