Technika Alexandra dla artystów

im

Drodzy Studenci,

Czy wiecie:

·         W jaki sposób zwiększyć swój komfort podczas pracy w wymuszonej pozycji np. podczas gry na instrumencie, w trakcie tworzenia dzieła plastycznego, przy pracy na komputerze?

·         Jak radzić sobie ze  stanami lękowymi, depresyjnymi, poczuciem bycia „nie dość" dobrym, niezrozumianym... wykorzystując swój własny potencjał, jaki daje nam nasze ciało?

·         W jaki sposób stawiać granice i rozumieć siebie?

·         Jak poczuć swobodę podczas publicznych wystąpień?

·         Jak osiągnąć relaks, lekkość i lepszą koordynację ruchową na co dzień?

·         Jak pozbyć się bólu i chorób o podłożu psychosomatycznym (migrena, bezsenność, bóle pleców)?

Jeśli zadajecie sobie te pytania koniecznie zapiszcie się na kolejny warsztat w ramach Innowacyjnego Centrum Rozwoju Artysty ICRA:

Technika Alexandra dla artystów

Prowadzący: Agata Ziemniewicz (AZAT studio)

Terminy do wyboru:

Grupa I: 8 grudnia 2022 r., godz. 9.00-11.00 warsztat grupowy, 11.00-14.00 konsultacje indywidualne

Grupa II 9 grudnia 2022 r. godz. 9.00-11.00 warsztat grupowy, 11.00-14.00 konsultacje indywidualne

Miejsce: „Sztuka na Miejscu", ul. Łaciarska 4  https://sztukanamiejscu.art/

Informacje o prowadzącej na stronie

Obowiązuje limit miejsc. O zakwalifikowaniu się na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja uczestników trwa od 2 grudnia 2022 r. od godz. 12.00 do 6 grudnia 2022 r. do godz. 12.00.

Uczestnicy warsztatu mają usprawiedliwioną nieobecność na zajęciach w swojej uczelni.

W tym czasie będzie aktywny formularz zgłoszeniowy, do którego link roześlemy studentom mailowo.

O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztacie zostaną Państwo powiadomieni mailowo do dnia 6 grudnia 2022 r. do godz. 16.00. Wiadomość zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez uczestnika w formularzu zgłoszeniowym. Przygotowana zostanie także lista rezerwowa. Jeżeli ktoś z osób zakwalifikowanych zrezygnuje z udziału w warsztatach wówczas będziemy kontaktować się z kolejną osobą z listy oczekujących.

Projekt jest finansowany ze środków Gminy Wrocław. Partnerem projektu jest Wrocławskie Centrum Akademickie.

ICRA Innowacyjne Centrum Rozwoju Artysty – wspólna inicjatywa dydaktyczna Akademii artystycznych Wrocławia.

Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta  wraz z Akademią Muzyczną im. K. Lipińskiego i Akademią Sztuk Teatralnych
im. S. Wyspiańskiego filia we W-wiu rozpoczęły wspólny projekt dydaktyczny, mający na celu wsparcie kształcenia w zakresie kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy. Przy pomocy Wrocławskiego Centrum Akademickiego rusza  seria warsztatów, na które zapraszamy zainteresowanych studentów.